DoŻeromki 2017 już za nami…

28 września 2017 roku odbyła się tradycyjna impreza integracyjna dla uczniów klas pierwszych, przygotowana przez klasę II C, która wygrała rywalizację klas pierwszych w ubiegłorocznej edycji DoŻeromek. Wiele konkursów i prezentacji przygotowanych przez pierwszaków było świadectwem klasowego zgrania i umiejętności zespołowego działania, a wszystkim uczestnikom popołudniowego spotkania dostarczyły one dobrej zabawy i wielu miłych wrażeń. Rywalizacja była zacięta - największą liczbę punktów uzbierali, zadaniem jury, uczniowie klasy I D, którzy w nagrodę otrzymali historycznego - przechodniego kota oraz przywilej zorganizowania DoŻeromek w nowym roku szkolnym 2018/2019. Organizatorom gratulujemy pomysłów i sprawnej organizacji, uczniom klasy I D zwycięstwa, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę. Do zobaczenia za rok…!