Popołudniowe spotkanie z literackimi, językowymi
i technicznymi niespodziankami
.

W ramach spotkań związanych z realizacją zadań projektu budżetu partycypacyjnego, 24 stycznia 2018 roku uczniowie klasy IIc z wychowawcą przygotowali popołudniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży naszego miasta oraz zaproszonych gości z Będzina i Sosnowca, które odbyły się w nowej pracowni multimedialnej i bibliotece szkolnej. Ciekawe konkursy i zagadki z nagrodami niespodziankami, budowanie nowoczesnych pojazdów i konstrukcji z klocków LEGO oraz inne zadania dostarczyły młodym uczestnikom zajęć wiele radości. Konkursowym zmaganiom młodych przyglądali się rodzice i opiekunowie, którzy nie tylko gorąco kibicowali swoim faworytom, ale i sami włączali się do wspólnej zabawy. Wszystkim uczestnikom spotkania dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne.