Matematyczne sukcesy Żeroma

Miło nam poinformować, że:

- 5 uczniów naszego liceum zakwalifikowało się do II etapu XI Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki:

Doniec Maciej IIIA, Kobiela Aleksandra IIIA, Pędzik Łukasz IIA, Witkowski Łukasz IIIA, Zasadzień Karolina IIIA.

- 3 uczniów zakwalifikowało się do finału Śląskiego Konkursu  Matematycznego:

Piotr Cieślik IIE, Piotr Kowalczyk IE, Łukasz Pędzik IIA.

- 18 uczniów naszej szkoły zostało laureatami Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus:

Krzysztof Mizgała IA, Julia Smagowska IA, Paweł Duraj IA, Piotr Demkowicz IIA, Kamil Barański IIIA ,Wiktor Banaszek IA, Łukasz Pędzik IIA, Konrad Kozłowski IIIB, Oliwia Burnus IA, Piotr Kowalczyk IE, Piotr Cieślik IIE, Mateusz Randak IIE, Weronika Witkowska IIIA, Patrycja Baran IIIA, Łukasz Witkowski IIIA, Maciej Doniec IIIA, Aleksandra Kobiela IIIA, Karolina Zasadzień IIIA.

- 15 uczniów zostało nagrodzonych za bardzo dobre wyniki w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny”:

Paweł Duraj, Krzysztof Mizgała, Mateusz Randak, Kacper Gawinkowski, Aleksander Ziuziański, Grzegorz Harążka, Michał Karcz, Konrad Kozłowski, Piotr Kowalczyk, Agata Kołkowska, Jakub Kozioł, Łukasz Pędzik, Bartłomiej Cała, Maciej Kwiecień, Melania Wiszniowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!