WOŚP

W dniu 18 grudnia 2015 roku nasza szkoła wsparła zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Kwesta odbyła się w ramach organizowanej w naszym liceum Imprezy Zamkniętej - XV Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek.

Po zakończeniu konkursu odbyła się licytacja przedmiotów przysłanych przez WOŚP oraz ozdób świątecznych przygotowanych w ramach V Zagłębiowskiego Konkursu na regionalną ozdobę świąteczną i zagłębiowską szopkę bożonarodzeniową. Licytację prowadzili przedstawiciele szkolnego samorządu uczniowskiego:

- Łukasz Wybrańczyk

- Aleksandra Brudzińska

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w licytacji i zbiórce pieniędzy do puszek kwestarskich. Szczególne podziękowania należą się kwestującym w tym dniu wolontariuszkom:

- Aleksandra Kobiela

- Amanda Krawiec

- Patrycja Makieła

- Julia Przybyła

- Olimpia Rząd

Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu nasze liceum przyczyniło się do zasilenia konta Fundacji WOŚP, która w bieżącym roku przekaże zebrane fundusze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.