Udział oraz osiągnięcia uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

w zawodach sportowych w II semestrze roku szkolnego 2017/2018

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

Udział oraz osiągnięcia uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

w zawodach sportowych w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

WF

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela

Konkurs

Zajęte miejsce

Bączek Ewa

A.Mejsner

Miejskie zawody lekkoatletyczne

IV miejsce

Natalia Ogórowska

A.Mejsner

Miejskie zawody lekkoatletyczne

IV miejsce

Wiktoria Ogórowska

A.Mejsner

Miejskie zawody lekkoatletyczne

IV miejsce

Klaudia Domagała

A.Lewicki

Zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

II miejsce dziewczęta

Kamila Kryczek

A.Lewicki

Zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

II miejsce dziewczęta

Zuzanna Szydło

A.Lewicki

Zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

II miejsce dziewczęta

Kacper Jach

A.Lewicki

Zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

V miejsce chłopcy

Bartosz Radziwonowicz

A.Lewicki

Zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

V miejsce chłopcy

Kamil Pieczyrak

A.Lewicki

Zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

V miejsce chłopcy

Adam Domagalski

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Bogusz Sieradzki

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Oskar Skotnicki

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Jakub Bałdo

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Łukasz Misztal

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Bartosz Jakubas

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Piotr Demkowicz

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Dawid Kruczek

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Dominik Nowak

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce chłopców

Zawody trwają

Bączek Ewa

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Natalia Ogórowska

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Wiktoria Ogórowska

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Natalia Juniewicz

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Nicole Witkiewicz

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Wiktoria Kozak

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Martyna Berg

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Oliwia Magdziak

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Natalia Kowalska

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

Bączek Ewa

A.Lewicki

Zawody sportowe w koszykówce dziewcząt

Etap miejski

 

Indywidualne osiągnięcia uczniów

Imię i nazwisko ucznia

Konkurs

Zajęte miejsce

Agata Mienkina

Konkurs Dąbrowskie Talenty 2017 w ramach akcji charytatywnej Graj i Pomagaj

III miejsce

Sandra Polewska,

Kamil Pieczyrak

Konkurs taneczny Dąbrowskie Talenty 2017 organizowanym w ramach Graj i pomagaj (kategoria duety – szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne);

I miejsce w konkursie tanecznym

 

Grand Prix Polski w Białymstoku

 

I miejsce w tańcach standardowych w kat.16-18 lat

Puchar Świata WDC AL w Jelczu-Laskowicach

II miejsce w tańcach standardowych w kat.do lat 19

Turniej o Puchar Profesora Mariana Wieczystego w Krakowie

I miejsce w tańcach standardowych w kategorii 16-18 lat

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego w Mikołowie

I miejsce w tańcach standardowych w kat. 16-18 lat i II miejsce w kategorii 16-20 lat

Mistrzostwa Polski Centralno-Zachodniej w Turznie

III miejsce w tańcach standardowych w kat. 16-18 lat