Andrzejki

30 listopada wolontariusze z naszej szkoły zorganizowali i przeprowadzili wspaniałą zabawę andrzejkową dla dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących i Niewidomych w Dąbrowie Górniczej.

Młodzież w tym dniu zamieniła się w dobre duszki niosących szczerą pomoc i dar serca we wspólnej zabawie. Tego dnia wszyscy mogli sobie powróżyć. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się magiczna kula, która przepowiadała przyszłość.  Znalazła się również wróżka, która potrafiła przepowiedzieć przyszłość z dłoni. Zainteresowani mogli dowiedzieć się, jakie niespodzianki spotkają ich w życiu. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się zabawy przy muzyce.

Podczas zabawy młodzież mogła również skosztować wiele pyszności przygotowanych przez naszych wolontariuszy, wśród których nie mogło zabraknąć ciast z wróźbą.

Nasze spotkanie dostarczyło wszystkim wiele przeżyć i emocji. Z niecierpliwością będziemy czekać na kolejne wspólne spotkanie.