Coroczne DoŻeromki dobiegły końca!

Dnia 8 i 9 października 2019 roku odbyły się dwie tury turnieju szkolnego dla Pierwszoklasistów. Wspólne zawody z całą pewnością zintegrowały naszych nowych Żeromszczaków.

Zadaniem klas pierwszych było wykonanie konkurencji, m.in. dotyczących pytań odnośnie naszej szkoły, nauczycieli, jak i wiedzy ogólnej. Wiele wysiłku i przygotowań wymagał najbardziej wyczekiwany punkt DoŻeromek - wspólny taniec z Wychowawcą. Całą uroczystość kończyło klasowe karaoke.

Wszystkim Uczniom jak i Nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że pamiątki w postaci zdjęć i wspomnień zostaną wszystkim na długo, a za rok klasy które wygrały, będą dobrze bawiły się przy przygotowaniu tego przedsięwzięcia.

Tak prezentują się wygrani DoŻeromek 2019!

I miejsce w klasach pierwszych po podstawówce: 1B

I miejsce w klasach pierwszych po gimnazjum: 1B

Jeszcze raz gratulujemy naszym Biolchemom, jak i wszystkim innym, którzy wzięli udział w turnieju.

Zapraszamy do wspólnego oglądania zdjęć!