Wyniki XIX Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym

XIXI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Języku Obcym odbył się 18 grudnia 2019 w naszej szkole. W tegorocznym konkursie rekordowo liczebni uczestnicy prezentowali piosenki świąteczne w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i szwedzkim. Poziom zaprezentowanych utworów o tematyce świątecznej był bardzo wysoki i jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia przy podjęciu decyzji o tym kto powinien zostać zwycięzcą. W jury zasiadali: pani Aleksandra Dul - nauczyciel języka angielskiego z I LO im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej, pan Krzysztof Włodarczyk – nauczyciel fortepianu z Zespołu Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej oraz Dyrektor naszej szkoły – pan Piotr Pakuła. W rezultacie bardzo burzliwych obrad przyznano ex aequo dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca, oraz dwa wyróżnienia i nagrodę publiczności.

I miejsce - Paulina Hamera z II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

I miejsce - Michał Kubik z I LO im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej

II miejsce - Wiktoria Nowek z V LO im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej

II miejsce - Paulina Stąpel z II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

III miejsce – zespół ”The voice of High school ZSE” z Zespołu Szkół Ekonomicznych

III miejsce - Martyna Szczęsna z II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

Wyróżnienie - Szymon Wywiał ze Szkoły Podstawowej nr 25 im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

Wyróżnienie - Maja Mroczek z II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

Nagroda publiczności -.Paulina Stąpel z II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do udziału w kolejnej – jubileuszowej edycji konkursu (dwudziestej).

#RazemNaSwieta