Pierwszy festiwal online dla kobiet w technologiach - Women in Tech Days!

Całe wydarzenie będzie odbywać się online w dniach 27, 28 i 29 kwietnia w godzinach 12.00 - 18.00 na platformie eventowej Hopin.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Co będzie się działo?

 • Inspirujące Tech Talki
  Rozmowy o trendach technologicznych, które zdefiniują najbliższą przyszłość, o specjalizacjach, jakie w najbliższej przyszłości będą przepustką na globalny rynek pracy, o przykładach problemów, nad jakimi pracują najlepsze firmy high tech i ośrodki naukowe... Krótko: wszystko, co pozwoli młodym kobietom być na bieżąco z najlepszym techem!

 • Prezentacje
  Eksperci z firm technologicznych podziela się swoją najnowszą wiedzą technologiczną

 • Women in Tech - Role Models Sessions
  Spotkania z wybitnymi kobietami, które w świecie technologii zbudowały spektakularną karierę. Mnóstwo ciekawych i inspirujących historii kariery, opowieści o wyzwaniach, wzlotach i wartości upadków. Taktyki i narzędzia, które pomagają w tworzeniu sukcesu (własnego i zespołu), sposoby na budowanie strategii firmy oraz patenty publicznego prezentowania swoich dokonań i planów.

 • Klinika Kariery
  Interaktywna przestrzeń doradztwa, w której zostaną odkryte nieoczywiste, niezwykłe, atrakcyjne ścieżki zawodowe. Rozmowy ze wspaniałymi ludźmi z firm high tech, ze świata akademickiego i świata startupów. Unikatowe oferty szkoleń, warsztatów, staży, praktyk, programów mentoringowych i stypendiów.

 • Strefa Mentoringu
  Mentoring to jedno z najcenniejszych, nieformalnych narzędzi rozwojowych. Kontakt z odpowiednim mentorem/mentorką może skokowo pomóc nie tylko w budowaniu kariery zawodowej, ale też w rozwoju osobistym. Strefa Mentoringu to specjalna przestrzeń online, w której będzie niepowtarzalna okazja porozmawiania 1:1 z pracownikami firm technologicznych, startuperkami i naukowczyniami oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu na dłużej. Sylwetki mentorów.

 

Więcej informacji i szczegółowy PROGRAM na stronie www.womenintechday.pl