Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

Harmonogram zajęć sportowych w zakresie ,, Gry zespołowe,, (SKS) prowadzonych przez mgr Artura Lewickiego

Lp.

Data organizacji zajęć

Godzina organizacji zajęć

Planowana liczba uczestników

1.

Poniedziałek

15.15-16.00

15

2.

Środa

7.05-7.50

15

3.

Czwartek

7.05-7.50

15

 

 

Harmonogram zajęć sportowych w zakresie ,, Cheerleading,, (SKS) prowadzonych przez mgr Agatę Lachetę

Lp.

Data organizacji zajęć

Godzina organizacji zajęć

Planowana liczba uczestników

1.

Wtorek

7.05-7.50

15

2.

Czwartek

15.15-16.00

15

 

Szczegółowy harmonogram zajęć sportowych znajduje się na tablicy ogłoszeń przy pokoju nauczycieli wf-u

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH 2019/2020

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Termin

1.

Mariola Babiarz

Koło matematyczne kl. IIIA

Poniedziałek – 855-940

2.

Mariola Babiarz

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów dla klas II

Piątek – 710-755

3.

Magdalena Kańska-Przybysz

Koło humanistyczne

Poniedziałek – 955-1040

4.

Anna Juda

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki
kl. IIIB

Czwartek – 800-845

5.

Anna Juda

Koło matematyczne kl. IIA

Piątek – 855-940

6.

Ewa Doromoniec

WOS dla maturzystów

Poniedziałek – 855-940
Czwartek – 1515-1600

7.

Karol Zawada

Koło z fizyki – zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego dla kl. IIIA i IIIE

Czwartek – 1240-1325

1335-1420

8.

Marta Archman-Orczykowska

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów z historii

Środa – 1425-1510

9.

Joanna Król

Koło chemiczne dla uczniów klas III

Poniedziałek – 855-940

10.

Anna Zasucha

Szkolny Klub Wolontariusza

Zajęcia nieregularne – informacje u nauczyciela

11.

Mateusz Drela

Fakultet z języka angielskiego dla maturzystów

Środa – 1425-1510

12.

Iwona Janusz

Koło chemiczne dla maturzystów

Czwartek – 800-845

13.

Monika Rutkowska-Czekaj

Koło biologiczne dla klas III przygotowujące do matury

Czwartek – 710-755

14.

Aneta Bednarek-Gajda

Koło polonistyczne

Środa – 1515-1615

15.

Izabela Zarębska

Koło języka niemieckiego

Środa – 800-845

16.

Izabela Michta

Zajęcia przygotowujące do matury z biologii

Poniedziałek – 1425-1510

17.

Karolina Gwóźdź

Przygotowanie do matury z biologii. Klasy III

Poniedziałek – 855-940