Menu Zamknij

Zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

L.P.Imię i NazwiskoRodzaj zajęćDla kogoTermin
1.mgr Aneta Bednarek-Gajdakonsultacje polonistyczneuczniowieponiedziałek 15:00-15:45
2.mgr Klarysa SosnowskaCogito - koło młodych humanistówuczniowiezgodnie z terminarzem przygotowania do olimpiady i konkursów przedmiotowych
3.mgr Joanna Hurcewiczwarsztaty debatanckie (debaty oksfordzkie)uczniowie
czwartek 15:00-15:45
4.mgr Joanna Prychodkozajęcia przygotowujące do matury z WOSuczniowie kl. 4dponiedziałek 13:20-14:05
5. mgr Joanna Machowskaprzygotowanie do olimpiady z historiiuczniowie kl. 3aśroda 15:00
6. mgr Mariola Babiarzkoło matematyczneuczniowie kl. 4apiątek 8.00-8.45
7.mgr Mariola Babiarzkoło matematyczneuczniowie z kl. 2aczwartek 7:10-7:55
8. mgr Anna Judakoło matematyczneuczniowie z kl. 3eczwartek 8:00-8:45
9.mgr Justyna Tukaj-Wojtaszajęcia maturalne z matematykiuczniowie z kl. 4dpiątek 13:20-14:05
10. mgr Tadeusz Prochownikzajęcia maturalne z matematykiuczniowie z kl. 4cśroda 8:00-8:45
11.mgr Joanna Królkonsultacje z chemiiuczniowie czwartek 13:20-14:05
12.mgr Sylwia Machalskazajęcia dla maturzystów z chemiimaturzyściwtorek 14:10-14:55
13.mgr Sylwia Machalskazajęcia dodatkowe z chemiiuczniowiesobota 9:00-9:45
14.mgr Anna Zasuchazajęcia Szkolnego Klubu Wolontariuszauczniowiew zależności od przygotowanych akcji charytatywnych i zbiórek
15.mgr Jolanta Januskoło matematyczneuczniowie z kl. 3a

uczniowie z kl. 2e
piątek 7:10-7:50

środa 7:10-7:50
16.mgr Jolanta Januskonsultacje dla maturzystówuczniowie z kl. 4b gr. I

uczniowie z kl. 4b gr. II
poniedziałek 11:35-12:20

piątek 11:35-12:20
17.mgr Agata Mejsnerzajęcia SKS z siatkówkiuczniowieponiedziałek 15:45-16:30
18.mgr Agata Mejsnerzajęcia SKS zajęcia sportowo-rekreacyjne do wyboruuczniowieczwartek 15:45-16:30
19.mgr Agata Lachetazajęcia SKS z siatkówkiuczniowieśroda 15:45-16:45
20.mgr Agata Lachetazajęcia SKS zajęcia sportowo-rekreacyjne do wyboruuczniowieczwartek 15:45-16:45
21.mgr Artur Lewickizajęcia SKS z koszykówkiuczniowiewtorek 15:45-16:45
22.mgr Artur Lewickizajęcia SKS zajęcia sportowo-rekreacyjne do wyboruuczniowieczwartek 15:45-16:45
23.mgr Monika Koch-Korgazajęcia terapeutyczneindywidualne dla uczniów

grupowe
codziennie od poniedziałku do piątku


wtorek 15:00